خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با خرید این محصول از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • دسترسی به فایل نرم افزارهای سوییپر ،  جونیور ، تایتان
 • لایسنس نرم افزارهای پکیج بصورت دائمی و مادام العمر
 • ویدئوی آموزش جامع کار با  نرم افزارهای پکیج
 • یک شماره روسیه با بیش از 400سوپرگروه برای تایتان (اشانتیون)
 • یک لیست با بیش از 1500 سوپرگروه برای جونیور (اشانتیون)
 • آدرس پنح کانال لینکدونی فعال در تلگرام برای سوییپر (اشانتیون)
 • نرم افزار غربال بهینه ساز لیست لینک ها (اشانتیون)
 • 50% تخفیف برای خرید یک ماهه سرور مجازی (اشانتیون)

430,000 تومان

21 فروش
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱
تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۲۶

این بسته برای آن دسته از متقاضیانی که به کسب و کار در تلگرام مشغولند آماده شده است به شکلی که هم نیاز آن ها به صورت کامل پوشش داده شود و هم از لحاظ مالی ، خرید مقرون به صرفه ای داشته باشند. در یک نگاه کلی ، می توان گفت که بکمک این بسته ، میتوان لینک های سوپرگروه های تلگرام را جمع آوری و بصورت کاملاً خودکار و هوشمند به آن ها جوین شد و از آن ها برای افزایش بازدید پست های کانال ، نمایش محصولات و خدمات و … استفاده کرد. در ادامه به صورت تفضیلی به شرح کارکرد این سه نرم افزار می پردازیم.

 

 

نرم افزار لینکربا (Sweeper)

یکی از دغدغه های افراد جهت تبلیغات انبوه در تلگرام ، در دست داشتن لینک های سوپرگروه های تلگرامی است. شاید شما هم برای انتشار محتوای تبلیغاتی خود روزانه قسمتی از زمان و درآمد خود را صرف به دست آوردن و یا خرید لینک می کنید ، پس حتماً می دانید که کانال های لینکدونی تلگرام یکی از بهترین منابع دسترسی به لینک هاست. اگر شما بخواهید لینک ها را به صورت دستی جمع آوری کنید ، باید زمان زیادی را صرف این کار کنید. از طرفی با توجه به لینک ها و حجم انبوهشان، امکان جداسازی لینک های تکراری برای شما وجود ندارد. نرم افزار سوییپر اینجاست تا در جهت جمع آوری لینک های تلگرام ، به شما کمک کند. برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است :

 1. قابلیت ثبت خطوط حقیقی (سیم کارت اوپراتور های داخلی) و خطوط مجازی (شماره های مجازی) روی نرم افزار
 2. قابلیت انتخاب تعداد پستی که برای لینکروبی ، مورد نظر شماست (مثلا شما می توانید فقط N پست آخر یک کانال لینکروبی را جمع آوری کنید.)(جدید)
 3. قابلیت ارائه گزارش لحظه ای از تعداد لینک های جمع آوری شده در نرم افزار
 4. قابلیت حذف خودکار لینک های تکراری از لیست لینک های جمع آوری شده
 5. سرعت فوق العاده قوی در جمع آوری لینک های کانال لینکدونی

 

 

نرم افزار جوینر (Junior)

می دانید که پایه ای ترین و اساسی ترین ملزومات انجام آن ، شماره هایی است که در تعداد زیادی سوپرگروه عضو شده باشند. برای عضو شدن در سوپرگروه ها به روش دستی ، به زمان زیادی نیاز دارید چرا که در صورتی که پشت سر هم لینک های سوپرگروه ها را انتخاب و در خواست جوین بدهید ، تلگرام شما را برای دقایق و ساعاتی از عضویت جدید منع می کند. از طرفی روش های قدیمی عضویت خودکار مانند استفاده از ربات های xچی و امثال آن ها امروزه غیر کار آمد شده و منجر به سوختن شماره ها می شود. در اینجا نرم افزار جونیور در اختیار شما است تا شماره های موردنظرتان را در سوپرگروه های تلگرامی عضو کند. برخی از قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار به شرح زیر است :

 1. قابلیت ثبت خطوط حقیقی (سیم کارت اوپراتور های داخلی) و خطوط مجازی (شماره های مجازی) روی نرم افزار
 2. قابلیت نمایش تعداد سوپرگروه های فعلی شماره (به صورت کاملاً حقیقی) در کسری از ثانیه (بدون هنگی)
 3. قابلیت تفکیک خودکار لینک سوپرگروه های تلگرام از لینک کانال های خصوصی جهت افزایش سرعت عضویت در گروه ها
 4. قابلیت وارد کردن لیست های عظیم و طولانی از لینک سوپرگروه های تلگرام به نرم افزار برای جوین شدن
 5. قابلیت حذف خودکار لینک های تکراری از لیست لینکی که به نرم افزار می دهید برای صرفه جویی در زمان
 6. امکان تنظیم پیام هایی که بعد از هر جوین ، یکی از آن ها به صورت تصادفی به گروه ارسال شود.
 7. امکان تعریف یک سری لغت و یک سری جواب برای آن لغت ها که به صورت خودکار روی پیام کاربران Replay می شود. (مثلا اگر روی کلمه کلیدی «ممیر» جمله «بزرگترین تیم تبلیغاتی تلگرام : @margelet_software» را تنظیم کنید ، بعد از جوین شدن شماره به یک سوپرگروه ، اگر در پیام کاربران ، کلمه ممبر دیده شد ، جمله ای که تنظیم کرده ایم روی آن پیام  Replay می شود و نهایتاً شما از این آپشن می توانید برای افزایش ممبر و بازدید کانال خود هم استفاده کنید.)
 8. امکان تنظیم بررسی محتوای چت افراد سوپرگروه (در صورتی که برنامه در چت افراد لینک ببیند بصورت خودکار برای شما جمع آوری می کند.)
 9. امکان دریافت گزارش تعداد لینک های سالم ، تعداد سوپرگروه هایی که به آن ها جوین شده اید ، تعداد لینک های خراب ، تعداد لینک های جمع آوری شده توسط نرم افزار از متن های موجود در چت افراد.
 10. امکان دریافت گزارشات عضویت در گروه ها توسط ربات تلگرام  (یک ربات اطلاعات و گزارش ارسال های برنامه را برای شما ارسال می کند.)
 11. امکان ذخیره سازی لینک های سالم در نرم افزار برای استفاده از آن ها در خطوط دیگر (جدید)

 

نرم افزار فوروارد (Titan)

 1. یکی از راه های افزایش بازدید کانال ، فوروارد کردن پست های آن به سوپرگروه های تلگرام است. خیلی از افراد برای انجام این کار در مقیاس کوچک ، بصورت دستی این کار را انجام می دهند. خیلی از افراد هم در دوره های قبل ، با استفاده از ربات های xچی و نرم افزارهایی نظیر سورس دستکاری شده ی تلگرام رسمی این کار را انجام می دادند. روش دستی بسیار زمان بر بوده و هست و در حجم تبلیغات گسترده و انبوه نمی توان از آن روش استفاده کرد. روش های خودکار قبلی هم امروزه نا کارآمد شده را که پس از شماره به روی آن ربات ها و نرم افزار ها ، بلافاصله شماره از سرور تلگرام حذف می شود. در اینجا نرم افزار تایتان از فروردین ۱۳۹۶ تا امروز طی نسخه های متعددی عرضه شده و بدون مشکل حاضر است تا وظیفه فوروارد پست های کانال شما را بر عهده بگیرد. برخی از ویژگی های اختصاصی و منحصر به فرد این نرم افزار به شرح زیر است :
  1. امکان ثبت خطوط حقیقی (سیم کارت اوپراتور های داخلی) و خطوط مجازی (شماره های مجازی) روی نرم افزار
  2. امکان بارگذاری سریع سوپرگروه های فعلی شماره (به صورت کاملاً حقیقی) در کسری از ثانیه
  3. امکان انتخاب یک یا چند پست از کانال موردنظر شما جهت فوروارد آن به سوپرگروه ها
  4. امکان تنظیم تعداد فوروارد پست ها به لیست سوپرگروه ها (توسط شما قابل تنظیم است)
  5. امکان انتخاب یک وقفه زمانی بین هر سری فوروارد (احتمال سوختن شماره را به صفر نزدیک می کند)
  6. امکان تنظیم تعداد ارسال به هر سوپرگروه جهت ارسال تبلیغات به صورت متوالی (رگباری)
  7. امکان دریافت گزارشات فوروارد ها توسط ربات تلگرام (یک ربات اطلاعات و گزارش ارسال های برنامه را برای شما ارسال می کند.)

 

امکاناتی قابل توجهی که کلیه برنامه های این پکیج دارا هستند :

 1. امکان استفاده از برنامه به روی لپ تاپ ، کامپیوتر شخصی ، سرور مجازی با سیستم عامل ویندوز
 2. امکان کنترل نرم افزار از راه دور با استفاده از گوشی و تبلت اندروید (برنامه ها را روی سرور مجازی قرار داده و با گوشی یا تبلت کنترل کنید.)
 3. کاملاً بر پایه API تلگرام ، بدون درگیر کردن موس و کیبورد (میتوانید برنامه را minimize کرده و با کامپیوتر به کارهای روزمره خودتان بپردازید ، برنامه به صورت خودکار شماره موردنظر شما را در سوپرگروه های تلگرامی جوین می کند.)
 4. بدون نیاز به برنامه های جانبی نظیر Mouse and keyboard recorder و یا برنامه های دیگری که سیستم شما را درگیر می کند.
 5. بدون نیاز به نصب، کاملاً روان و ساده ، با  محیط کاملاً فارسی