خرید از این مجموعه به آن معناست که خریدار، کلیه مفاد قوانین و ضوابط مارگلت را بصورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است.

مارگلت ، یک مجموعه مستقل است که بصورت آزادکار و کارمزدی (Freelancer) فعالیت می کند. این مجموعه در کشور ایران دایر است و تابع قوانین آن می باشد. در جهت حفظ این قوانین ، همچنین تفهیم خط مشی این مجموعه ، شرایط و ضوابطی تنظیم شده است که پیش از هرگونه تعامل همکاری و انجام تراکنشی ، طرف مقابل این مجموعه (اعم از پیمانکار، کارفرما، ارباب رجوع، متقاضی، مشتری، همکار و …) می بایستی کلیه مفاد آن را مطالعه کرده و در صورت پذیرش آن، درخواست یا سفارش خود را مطرح کند. شرایط و ضوابطی که در ادامه به شرح مفصل آن می پردازیم، حکم قرارداد را دارد و خرید یا طرح سفارش به این مجموعه ، به منزله پذیرش کلیه مفاد آن است.

 1. مارگلت در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و خود را موظف به رعایت این قوانین می داند. همچنین برای کلیه افرادی که از محصولات نرم افزاری و یا خدمات غیر نرم افزاری این مجموعه استفاده می کنند الزامی می داند که خود را موظف و متعهد به حفظ این قوانین بدانند. چنانچه کاربری مغایر با قوانین جمهوری اسلامی از محصولات مارگلت استفاده کند ، در صورت مشاهده توسط کارشناس مربوطه و یا ربات بازرسی مجموعه ، کلیه لایسنس های فرد متخلف غیر فعال گردیده و در صورت تقاضای مراجع ذی صلاح و انتظامی ، مشخصات و اطلاعات فرد متخطی در اختیار این مراجع قرار خواهد گرفت.
 2. کلیه افراد پیش از تحویل گرفتن خدمات و محصولات موردنظر موظفند کلیه اطلاعات مورد درخواست کارشناس فروش و پشتیبانی را به صورت صحیح ارائه کنند و همچنین کلیه فیلدهای ستاره دار موجود در فرم صورت حساب را پر کنند ؛ در غیر این صورت ارائه خدمات و محصولات تا زمان احراز هویت، به ایشان امکان پذیر نمی باشد. در صورت ارائه اطلاعات نادرست و گمراه کننده به مجموعه مارگلت، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن متوجه خود آن فرد می باشد.
 3. کاربران نرم افزارهای ارسال پیام انبوه  دقت کنند ؛ در صورتی که با ابزار و نرم افزارهای ارائه شده توسط مارگلت ، مطالب و داده هایی که دارای محتوای مستهجن و غیر اخلاقی ،  مضامین اروتیک و پورنوگرافی است ، همچنین مطالبی که محتوا و مضمون آن دارای محتوای تروریستی، خلاف عرف و شرع  و در حالت کلی خلاف موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران است را به اشتراک بگذارند ، علاوه بر آنکه لایسنس کلیه نرم افزارهای آن ها باطل خواهد شد ، کلیه اطلاعات آن ها به پلیس فتا و مراجع ذی صلاح ارائه می گردد.
 4. مارگلت در برابر افرادی که محصولات این مجموعه را از اشخاص متفرقه خریداری کرده اند،هیچگونه مسئولیتی ندارد و کلیه عواقب ناشی از اینگونه خرید های صورت گرفته،متوجه خریدار است. در صورت تمایل این افراد به استفاده از محصولات این مجموعه ، آن ها ملزم به خرید نسخه اصلی نرم افزار و خدمات هستند.
 5. شماره تراکنش پرداخت های صورت گرفته از اهمیت زیادی برخوردار است و کلیه افراد موظف به حفظ شماره تراکنش و شماره ارجاع پرداخت ها هستند تا در موارد لزوم به کارشناس فروش و کارشناس پشتیبانی ارائه کنند.
 6. وجوه پرداختی به حساب های متفرقه برای این مجموعه فاقد اعتبار است و دریافت محصولات و خدمات تنها از طریق پرداخت وجه به درگاه پرداخت وب سایت رسمی مارگلت امکان پذیر است. توجه داشته باشید در این مجموعه هیچ کدام یک از افراد و پرسنل حق ارائه شماره کارت یا درگاه پرداخت شخصی به مشتری را ندارند. در صورت مشاهده و یا برخورد با چنین مواردی با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۲۰ تماس بگیرید.
 7. وجوه پرداختی به مارگلت بعد از دریافت ، بین ذینفعان و پرسنل دورکار این مجموعه (بازاریاب ، پشتیبان ، دیتاسنتر و …) تقسیم می شود و درنظر داشته باشید وجه پرداخت شده به این مجموعه تحت هیچ شرایطی قابل استرداد و بازگشت نمی باشد، لذا پیش از خرید می توانید علاوه بر مطالعه توضیحات مرتبط با هر محصول و مشاهده ویدئوی نحوه کارکرد نرم افزار، جهت اطمینان از انتخاب خود ، از طریق پل های ارتباطی اعلام شده در سایت رسمی مارگلت، با کارشناس فروش این مجموعه تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی و مشاوره خرید بخواهید. نهایتاً در صورت تمایل به خرید ، وجه مورد نظر را پرداخت و محصول موردنظر خود را دریافت نمایید.
 8. کلیه خدمات و محصولات ارائه شده مارگلت پیش از تحویل ، بررسی و تست می شوند. لذا هیچ گونه ادعایی که خلاف این را ثابت کند مورد توجه و اهمیت مجموعه مارگلت نمی باشد.
 9. کلیه محصولات مرتبط با تلگرام، به حیات تلگرام، سیاست هایی که تلگرام در نظر دارد وابسته است. دقت داشته باشید که در صورت فیلتر شدن تلگرام در ایران، نرم افزارهای مرتبط با تلگرام نیز بلا استفاده می شوند. همچنین ممکن است عواملی مانند تغییر سیاست های تلگرام، بروزرسانی های تلگرام، لایه های برنامه نویسی جدیدی که تلگرام به معماری این پیام رسان اضافه می کند همه و همه باعث بروز اختلال در کارکرد محصولات مارگلت شود. تیم برنامه نویسی مارگلت می کوشد تا محصولات خود را متناسب با تغییرات تلگرام بروز کند اما در صورتی که هر عاملی در کارکرد برنامه ها اثر گذارند که برنامه ها قابل بروز رسانی نباشد، آن برنامه ها و محصولات از طرف مارگلت منسوخ اعلام شده و پشتیبانی و خدماتی به دارندگان و استفاده کنندگان از آن نرم افزارها صورت نمی گیرد.
 10. مارگلت در جهت همکاری با مشتری ممکن است برای تسریع امور مرتبط با یک سفارش به متقاضی مربوطه خدماتی از قبیل خطوط مجازی و سرور مجازی (VPS) و … را ارائه کند. متقاضی که می پذیرد مجموعه مارگلت خرید خط و سرور مجازی را برای ایشان انجام دهد باید بداند که مارگلت هیچ مسئولیتی در قبال سایت های فروش خطوط مجازی و نحوه برخورد تلگرام با این خطوط ندارد. همچنین در سرور های مجازی ، به ندرت ممکن است که از طرف دیتاسنتری که سرورها از آن خریداری می شود ، مشکلات و نواقص فنی پیش بیاید و سرویس سرور مجازی برای مدتی قابل دسترسی نباشد که در این صورت کاربر آن سرور باید تا رفع مشکل شکیبا باشد و هیچ ادعایی مبنی بر جبران خسران و شکایت نداشته باشد.
 11.  تنها راه پشتیبانی رسمی و فروش از طریق ارسال تیکت به وب سایت رسمی مارگلت و در مواقع ضروری و مورد نیاز تماس با ID تلگرام پشتیبانی (margelet_support)  است. هیچ گونه خدمات و پشتیبانی دیگری در فضاهای مجازی و غیره ارائه نمی گردد.
 12. ممکن است در طی فعالیت این مجموعه، تعدادی نماینده فروش به آن اضافه شود که در این صورت ، پشتیبانی این محصولات نیز بر عهده نماینده فروش خواهد بود و امور مرتبط به معامله ما بین مشتری و نماینده فروش ، بی ارتباط با واحدهای داخلی مجموعه ماگلت می باشد و تمام مسئولیت های مشتری نمایندگان فروش بر عهده نمایندگان می باشد.
 13. مجموعه مارگلت در قبال برخورد نمایندگان فروش با مشتری ، ادعا و وعده های آن ها به مشتری و متقاضیان هیچگونه مسئولیتی ندارد و فقط در اینگونه معاملات ، لایسنس مورد تقاضای نماینده را در سامانه ثبت می کند.
 14. مجموعه مارگلت در صورت قطع همکاری با هر یک از بازاریابان و نمایندگان فروش ، مسئولیت های نظیر ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی به مشتریان نمایندگان فروش را نمی پذیرد و همچنان کاربران برای دریافت هرگونه خدمات ، بایستی به آن ها رجوع کنند.
 15. اطلاعات تماس موجود در وب سایت رسمی مارگلت، صرفا جهت آشنایی با محصولات، دریافت مشاوره قبل از خرید و پاسخگویی به سوالات متقاضیان تعبیه شده است و مارگلت هیچگونه تعهدی در مقابل ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری و تلفنی ندارد.
 16. در طی فعالیت مارگلت، ممکن است بنا به دلایل فنی یا غیر فنی (نظیر انتقال سرور های مارگلت،بروزرسانی سایت، بروزرسانی نرم افزارها ، واگذاری مدیریت مارگلت به مجموعه ای دیگر و …)‌ محصولات و خدمات مارگلت برای مدتی از دسترس خارج شود لذا متقاضیان محصولات مارگلت بایستی وجود احتمال وقوع این اتفاق را بپذیرند و هیچگونه گله و شکایتی در خصوص خدمات رسانی و سرویس دهی مارگلت نداشته باشند.
 17. استفاده از کلیه محصولات و خدمات ارائه شده از این مجموعه ، کاملا بر عهده مشتری است و مارگلت در قبال استفاده نامناسب از آن هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 18. در صورتی که در تعاملات بین افراد و مارگلت هرگونه توهین، فحاشی، تمسخر و در حالت کلی رفتار ناشایستی از افراد سر بزند، مارگلت خدمات پشتیبانی را از آن ها صلب خواهد کرد و بر اساس صلاح دید خود با افراد متخلف برخورد می کند.
 19. مارگلت متعهد و موظف به ارائه پشتیبانی از ساعات ۹ الی ۱۳ و ۱۶ الی ۲۱ بوده ولی پاسخگویی به تیکت ها و پیام هایی که به تلگرام پشتیبانی ارسال می شود ، در مواقعی ممکن است ۱۲ تا ۷۲ ساعت به طول بیانجامد.
 20. مسئولیت و وظیفه پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات خریداری شده از نمایندگان فروش ، بر عهده نماینده فروش می باشد.
 21. هر لایسنس برای محصولات یکتایی دارد به نحوی که یک محصول خریداری شده را نمی توان بر روی دو سیستم اجرا کرد. جهت تحقق بخشیدن این امر ،‌ فرد متقاضی ملزم به خرید لایسنس دوم برنامه می باشد البته در برخی مواقع ، روی نرم افزار ها ممکن است بیش از یک لایسنس ارائه شود که اخبار مرتبط با آن را می توانید در کانال (margelet_notify) دنبال کنید.
 22. انتقال لایسنس برای هر محصول خریداری شده تنها دو مرتبه میسر است. در صورت تمایل به انتقال لایسنس از یک سیستم به سرور یا سیستم دیگر ، ۲۰% قیمت کل نرم افزار از فرد متقاضی دریافت می گردد.
 23. فروش یا واگذاری لایسنس محصولات نرم افزاری از خریدار نرم افزار به دیگران در چارچوب و خط مشی مجموعه مارگلت تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده ، لایسنس فرد متخطی غیر فعال می گردد و هیچ خدماتی به او ارائه نمی گردد.
 24. به اشتراک گذاشتن فایل های خریداری شده با دیگران ممنوع است و مجموعه مارگلت در صورت مشاهده چنین مواردی ، کلیه لایسنس های فرد متخطی را غیر فعال و بر اساس صلاح دید خود با او برخورد می کند.
 25. جابجایی لایسنس بین سرورهای ارائه شده از سمت مجموعه مارگلت با اولین سیستمی که نرم افزار به روی آن نصب شده است بصورت رایگان انجام خواهد شد.
 26. کاربران برای دریافت نسخه جدید محصولات نرم افزاری مارگلت ، ملزم به عضویت در سایت و ایجاد پنل کاربری هستند.
 27. مفاد قوانین، شرایط و ضوابطی که مطالعه کردید در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ بازنویسی شده است و دقت داشته باشید که کلیه مفاد آن از سمت مجموعه مارگلت قابل تغییر است. این تغییر از طریق کانال تلگرام (Margelet_Notify) به کاربران اعلام می شود و کلیه افراد مجموعه ملزم به مطالعه آن می باشد. هرگونه کوتاهی در مطالعه و یا عدم رعایت قوانین، شرایط و ضوابط مارگلت متوجه خود فرد سهل انگار می باشد و مجموعه مارگلت علاوه بر آنکه هیچ عذر و بهانه ای را در برابر این کوتاهی نمی پذیرد ، هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن بر عهده نخواهد گرفت.